Přejít na menu Přejít na přihlašení zákazníka

Značkové parfémy a vlasová kosmetika pro každého

A-Z kosmetika »  Pleťová kosmetika »  DÁRKOVÉ SADY »  Timexpert vitamin C+ MINI program sada

Timexpert vitamin C+ MINI program sada

997Kč  806Kč
Ušetříte: 19% z ceny


Obsah sady:
Revitalizační krém s intenzivním účinkem SPF 10, 40 ml

Vynikající denní ošetření na bázi vitaminu C vytvořené pro boj proti nedostatku jasu pleti a na její ochranu před stárnutím. Obnovuje hydrataci, zářivost a pohodu a dodává pevnost. Krém má vydatnější texturu, proto je určen zejména pro suchou pleť. 

Pleťová maska Peel + C Radiance, 30 ml

Pleťová maska, která kombinuje peeling se dvěma formami vitaminu C - pomerančovým koncentrátem a askorbylem PM. Navrací jas a vitalitu unavené pokožce poškozené stresem. Pomerančový koncentrát kombinuje vitamin C s ostatními vitaminy obsaženými v citrusech, zejména skupiny B a esenciálním olejem extrahovaným z pomerančové kůry. Tento olej umožňuje zachovat sílu a působení vitaminů a spouští mechanismy “imitující” přírodu. Askorbyl PM je velmi stabilní a silná forma vitaminu C, která pomáhá chránit pokožku před vonými radikály a zanechává ji pevnou a hladkou. Po použití je pokožka okamžitě a mimořádně prozářená a bez známek únavy, a tím také připravená na aplikaci dalších přípravků profesionálního ošetření.

Pure C Essence, sérum s čistým vitaminem C, 2 x 6 ml

Sérum je založeno na dvou fázích: práškové provedení kyseliny akorbové neboli čistého vitaminu C spolu s emulzí s mimořádně hebkou texturou. Mechanickým rozptýlením prášek s emulzí vytvoří skutečnou revitalizační esenci, která intenzivně obnovuje jas, vitalitu a jednolitost pleti. Po několika týdnech aplikace se mimické vrásky neuvěřitelně zjemní. Vhodné pro všechny typy pleti.

  • Výrobce: Germaine de Capuccini

DÁRKOVÉ SADY

Produktové menu

.::Kdo je online?

Právě zde jsou 33 návštěvníci online.

Partneři


Naše ikonka
Logo A-Z Kosmetika


Přihlášení

Copyright © 2018 A-Z Kosmetika a parfémy | design a kód Ivorius webdesign